Kairi Oja - Psühholoog / kogemusnõustaja

KAIRI OJA

 Tel 56 886 286

kairioja@hotmail.com

Vastuvõtt aadressil Pärnu mnt 160

II korrus, kabinet 203B

     

Olen lõpetanud psühholoogia eriala aastal 2003, Audentese Rahvusvahelises Ülikoolis.

Aastal 2009 rajasin koos kunagise kolleegiga nõustamisportaali üksikvanematele. www.yksikvanem.com toimib tänaseni SA Väärtustades Elu haldusalas ning loodetavasti on sellest abi paljudele.

Soovin olla toeks kõigile neile, kel on kodus kasvamas keskmisest kõrgema aktiivsusega laps, või on tegemist ATH (aktiivsus –ja tähelepanuhäire) mõistes piiripealse olukorraga. Aitan vabaneda ärevuse nõiaringist, tuginedes ärevuse tekkemehhanismi teadlikule analüüsile. Lisaks soovin motiveerida ja inspireerida kõiki neid, kes pole veel „iseend üles leidnud“ või kahtlevad, kas senine „tee“ on ikka see õigeim valik. Nõustan omaenese kogemuse pinnalt.

Korraldan ka motivatsiooni- ja inspiratsiooniseminare gruppidele, kus õpetan oma tee leidmist ja seesmise motivatsiooni energeetilist käivitamist.

Teine pool minust on seotud kirjutamisega – kirjutan artikleid erinevatele väljaannetele. Olin toimetaja Aive ja Andrus Hiiepuu reisiraamatule „Maailm seljakotis“, aprillis 2017 ilmus minu esimene lasteraamat "Kade must kass", novembris 2017 ilmub teine lasteraamat „Onu Internet ja nutikaigas.“ Kirjutamise-maailm on osa minust ning seda ma ei jäta iialgi. Usun, et need kaks maailma – kirjutamine ja looming ning psühholoogia – loovadki minus tasakaalu ja ka uut energiat - mõlemad on mulle hingeliselt vajalikud. Minu kirjatöödega saab huvi korral tutvuda siin - www.freelancewriting.eu

Olen veendunud, et meie väline maailm on suhtes 1:1 sisemise peegeldus. Teisisõnu - nagu sees, nõnda ka väljas. Teadvustan seda põhimõtet endale igal hommikul ja igal õhtul ning võin kinnitada, et see toimib 100 %-liselt. Mitte midagi ei muutu välises maailmas, kui muutust ei toimu meie sees.

Kirjuta mulle oma soovidest või muredest ning leiame koos lahenduse!