Kaidi-Ly Välb - Holistilise regressiooni terapeut / psühholoog

KAIDI-LY VÄLB

Tel: 53402705

kaidilyvalb@gmail.com

Vastuvõtt aadressil Pärnu mnt 160

II korrus, kabinet 203A

     

Olen Kaidi-Ly Välb, elukestev õppija. Oma kogemustest õppija. Paralleelselt psühholoogiaõpingutega, asusin juba sel alal tööle. Tänaseks olen sel alal tegutsenud 12 aastat. Edasi õppisin Holistika Instituudis 3 aastat holistilist regressiooniteraapiat, mida praktiseerisin samuti juba õppimise ajal.  Lõpetasin 2010 ning olen siiani seda meetodit oma töös kasutanud. Täiendavalt olen omandanud ja harjutanud veel mitmeid teraapiavorme ning kasutan neid oma töös. Olen oma loomult ja eelistuselt selline, et kõigepealt proovin enda peal huvipakkuvad harjutused ja meetodid järgi ning siis hakkan neid koostöös klientidega rakendama. Tuleb tunnistada, et kõik minu kliendid on samal ajal mu suured õpetajad olnud, see on meeldiv ja edasiviiv kogemus. Põnev on ära tunda ja taibata, mis ühe või teise asja taga peidus on…. Üks asi on õppimine…. teine asi on olemus ja elu ise.

Oma natuurilt olin juba lapsena väga tundlik, rändasin unenägudes ja ärkvel olles…. Saadud teadmised ja kogemused integreerisin oma ellu nii nagu oskasin – iseenese tarkusest – sest ega keegi ju teadnud ega toetanud ses osas. See oli iseeneslik, loomulik protsess. Tänapäeval öeldakse – kogemusõpe. Just loomus ja hingeigatsus on suunanud ja tõuganud tegema seda, mida teen…. Olen oma tegevuses paindlik ning tegutsen asukohavabalt. Mul on mitmed kokkulepped erinevates Eesti paikades teraapiaruumide kasutamiseks. Samuti pakun oma klientidele veebinõustamist ning online seansse.

Teraapiate käigus korduvalt üleskerkivad teemad vormin koolitusteks ja õpitubadeks, mida mitmes Eesti piirkonnas läbi viin, lähtudes sellest, et teemad on aktuaalsed. Olen avatud ka tellimuskoolitustele. Olen välja töötanud mõned veebikoolituste sarjad, mida vastavalt vajadusele ja oma isiklikule arengule ka edasi arendan ning paaril-kolmel korral aastas huvilistele pakun. Minu läbiviidavate veebikursuste ja muude sündmuste kohta leiad kõige kiiremini infot Kaidi-Ly teraapiad, koolitused ja konsultatsioonid FB-lehelt  https://www.facebook.com/teraapiad/

Kui vajad abi ja tuge oma teekonnal, sihtide seadmisel,  väe leidmisel või muude küsimuste lahendamisel, siis saan olla su teejuhiks selles osas ja nende õppetundide raames, mis mul endal läbitud on. Vajaduse korral võta julgelt ühendust!

Lisaks teraapiatele ja kursustele konsulteerin ka organisatsiooni arengukavade, kommunikatsiooniplaanide jm arendusdokumentide osas (kogemused on vabaühenduste, sotsiaal- ja haridusvaldkonnas). Terapeuditööga paralleelselt on mu teine suur armastus giidimine. Olen kutseline giid. Viin Eesti piires läbi eksursioone, matku jne. Kui on koostöösoovi, anna julgelt sellestki teada.

Tervenduskeskuses Sisemine Tasakaal saad minu juurde tulla järgmistesse teraapiatesse:
Holistiline nõustamine
Holistiline regressiooniteraapia
Holistiline kehateraapia
Holistiline nelik
Loovteraapia
Paarisuhte teraapia
Juhendatud meditatsioon
Energeetiline keha- ja meeleteraapia
Töö unenägude ja sümbolitega
Energeetiline peamassaaž
Trummiteraapia