Anu Kallavus - Astroloog

ANU KALLAVUS

Tel 51 937 997

akallavus@gmail.com

Vastuvõtt aadressil

Pärnu mnt 160

II korrus, kabinet 203A

 


Anu on hariduselt Tartu Ülikooli lõpetanud geograaf. Ta on olnud 18 aastat kooliõpetaja nii Tallinna Reaalkoolis kui Vanalinna Hariduskolleegiumis; hiljem Tallinna Huvikeskus Kullo loodusklassi juhataja ja loodusringi juhendaja.

Ta on olnud matkajuht nii kõrbetes kui mägedes, kus rännukaaslasteks on olnud peamiselt noored vanuses 13-19 eluaastat. Anu hindab, et noored ei võta oma probleeme ja argimuresid seljakotiga kaasa. Olles ise vabad, loovad nad pingevaba õhustiku, kus kõik on hoitud. See võimaldab olla osa loodusest ja kogeda unustamatuid hetki ning puhast rõõmu.

Anu armastus ja kirg on alpinism ja kaljuronimine, millele ta on pühendanud 12 aastat oma elust. See on tema jaoks olnud justkui askeetluse ja puhastumise õppetund, mida ta peab parimaks väljakutseks oma elus: kaelamurdvalt raske, ohtlik ja samal ajal vaimustav. See õpetas teda loobuma väärtusetust ja liigsest ning hindama Elu. Oluline on eesmärk - teid on mitu ning nad on igaühe jaoks erinevad, kuid alati on igas olukorras väljapääs. Valitud mäetippu võib viia püstloodne kaljumarsruut või aeglaselt looklev kõvasti sissetallatud rada. Sa ise valid tee. Iga samm sellel peaks olema sinu jaoks nauditav. Sa oled hoitud ja sinu elul on kõrgem eesmärk.Tuleb vaid lubada asjadel kulgeda ja usaldada teed, mille mingil põhjusel valisid.Tuleks usaldada oma sisetunnet.

 

Astroloogia

Anu sõnul on astroloogia käinud temaga koos kogu elu. Sügavamalt hakkas ta sellega tegelema aastal 1985. Esoteerilise astroloogia juurde jõudis aastal 1999. Oma õpetajaks ja teejuhiks peab ta Michael Robbinsit.

Astroloogia on Anu jaoks universaalne keel vaimse ja maise maailma mõistmisel ning mõtestamisel. Eesmärgiks on inimestes oleva potentsiaali avamine, näitamaks võimalusi elada avatumalt ja julgemalt; vabaneda inertsist ja hirmust tundmatu ees. Iga inimene kannab endas suurt arengupotentsiaali. Selle teadvustamine aitab võtta  uue suuna ja saada oma elu loovate jõudude juhiks.

Igale küsimusele on vastused meis enestes. Väline maailm toimib kui peegel ja meie ise kutsume oma ellu sündmusi, et vabastada meis olevad takistused energia spontaansele ja vabale liikumisele. Harmoonia meie sees loob võimalused külluslikuks ja loovaks eluks.

Astroloogiline nõustamine tegeleb sündmuste mõtestamisega, mitte ennustamisega. Umbes kord kuus toimuvad Sisemise Tasakaalu keskuses ka tunnetuslikud astroloogiaseminarid.