Psüühiline massaaž ja Osho meditatsioonid

 

Teenused:

OSHO Meditatsioonid 

Süvamassaaž psüühiliste lugemistega ja mineviku pingetest vabastamine

Selja- ja kaelamassaaž paaridele

Selja- ja kaelamassaaž individuaal

Konsultatsioonid toitumise ja eluviisi muutmiseks

Emotsionaalsed teraapiad, õpetan oma emotsioonidega kontakti saama
   

 

Emotsionaalteraapiates õpime emotsioone selliselt väljendama, et teised inimesed teie lähedal ja ümber haiget ei saaks. Selline individuaalteraapia avab maailma, millest te enamasti varem teadlik pole olnud ja saate seeläbi lihtsa meetodi oma igapäevaelu pingete vabastamiseks.

Inimsuhetes tuleb väga tihti ette olukordi, kus inimesed teevad teineteisele haiget ja siis kannavad seda pinget edasi. Tihti ei aita isegi andeksandmine, sest allasurutud emotsioonid jäävad kehasse ja teadvusse enamasti alles. Selliseid allasurutud emotsioone kogume me lapsepõlves, kooli ajal, paarisuhtes ja tööalaselt.

Inimene kogub kogu elu jooksul endasse pingeid, mis ladestuvad kehas erinevate energiakriisidena ja füüsiliste lihaspingetena. Need pinged on seal tavaliselt nii ööl kui päeval. Energeetilise massaaži abil, kus on võimalik leida üles keha unikaalne blokeeringumuster, on võimalik neid blokeeringuid avastada ja vabastada. Iga inimene on unikaalne ja kordumatu, seetõttu ei ole minu arvates päris nii, et mõne konkreetse punkti mõjutamine kehal toob kõigile kaasa ühtviisi tervenemise.

Psüühilised keha lugemised võimaldavad edukalt tunnetada, millised probleemid on just hetkel kehas tunda ja probleemseid jälgi jätnud. Massaaži ja teiste teraapiatega saab just siis konkreetseid seisundeid mõjutada.

OSHO Meditatiivsed teraapiad sisaldavad endas erinevaid endaga kontakti saamise harjutusi ja oskust oma mõtteid, keha ja emotsioone jälgida. Selline seisund võimaldab teie kehal ennast paremini tervendada ja kindlasti tõuseb sellest energiatase.

 

HINNAD KOKKULEPPEL

TOOMAS KADARPIK 

Tel 555 14 009

kadarpik@gmail.com

Vastuvõtt aadressil Pärnu mnt 139C

III korrus, kabinet nr 2