Psühholoogiline kogemusnõustamine

 

Psühholoogilist kogemusnõustamist pakub tervenduskeskuses

Sisemine Tasakaal psühholoogi haridusega Kairi Oja.

Nõustamise suunad on järgmised:

   

Tugi kõigile neile, kel on kodus kasvamas keskmisest kõrgema aktiivsusega laps

Teenus sobib ka juhul, kui on tegemist ATH (aktiivsus –ja tähelepanuhäire) mõistes piiripealse olukorraga. 

Nõustamine ärevushäirete korral

Nõustamine tugineb ärevuse tekkemehhanismi teadlikule analüüsile. Võtame kogu protsessi koos „juppideks“ ning saame üheskoos aru, kust nõiaring alguse saab. Teadvustades põhjuseid ning mõistes protsessi, on võimalik ärevusega sõbralikult hüvasti jätta. 

Karjäärinõustamine ja eneseotsingud

 

Kairi kasvatab kodus poega, kel on keskmisest kõrgem aktiivsus. Tänu psühholoogiaalastele teadmistele ja oma intuitsiooni kuulamisele on ta suutnud lapse energiat  teadlikult suunata ja tasakaalustada nii, et see on märgatavalt paranenud. Ta usub, et suudab oma kogemuse läbi abiks olla ka teistele.

Ärevuse nõiaringist aitab ta vabaneda, tuginedes nii teoreetilistele teadmistele kui isiklikule kogemusele, mil koges ärevust kümmekond aastat tagasi keeruka lapseootusaja tõttu. Ta sai sellest kõigest iseseisvalt üle teadlikkuse ja teadvustamise läbi ega ole enam kordagi ärevushäiret kogenud. "Tuleb õppida oma emotsioone ventileerima ja suunama ning pingeid juhtima nii, et need ei eskaleeruks ärevushäireks", ütleb Kairi.

Karjäärinõustamise ja eneseotsingute teenus on mõeldud kõigi nende motiveerimiseks ja inspireerimiseks, kes pole veel „iseend üles leidnud“ või kahtlevad, kas senine „tee“ on ikka see õigeim valik. Tänases ajas on palju neid, kes ei tunne end oma praeguses (töises) rollis hästi, ent ignoreerivad sellele vaatamata sisetunnet, mis ütleb, et on vaja midagi muuta. Antud teenus aitab saada kontakti oma „sisemise lapsega“ ning õpetab kuulama oma intuitsiooni ja usaldama iseennast. 

HIND: 40 EUR / tund (seanss)

 

KAIRI OJA
 Tel 56 886 286
kairioja@hotmail.com
Vastuvõtt aadressil Pärnu mnt 160
               II korrus, kabinet 203B