Astroloogiline konsultatsioon

 

Kuidas astroloogia saab Sind aidata?

Astroloogiline sünnikaart on meie “sünnimuster”. Sellel on oma rütm ja struktuur, omad kihistused. See on justkui mitmemõõtmeline teerada, mis viib meid läbi korduste üha suurema tasakaalu ja üha terviklikuma Mina juurde. Keskmesse, kus oleme ise Loojad.

Sellel teel kõndimise kogemus sõltub meie tasakaalust ja häälestusest. Meie elus on olulised  sündmus, kogemus ja tähendus, mille me toimuvale anname. Just tähenduse leidmine sündmusele ja sellest kogemuse ammutamine on olulised, mitte sündmus ise.

Kosmilises mõttes on kogemuse eesmärk suurema harmoonia saavutamine, oma tee äratundmine ja selle järgimine. Seda võiks nimetada Kosmiliseks Kooliks.

Me õpime selles koolis, olles nii ehitajad kui lammutajad, nii ohvrid kui loojad. Alati kui midagi ära põlgame, endast eemale heidame või püüame selle eest põgeneda, püüdmata seda mõista ja lahendada, jääb see meie mõtte- ja  tundemustrisse. Seega me tõmbame seda endale üha ligi, et tasakaalustada energiat ja luua tasakaalu. Mida jõulisemalt me midagi eitame, seda tugevam on külgetõmme. Selle sügavam mõte on vabastada meis olevad pinged ja pimedad punktid, et saaksime kogeda armastust ja vabadust, mis ei sisalda hinnanguid, vaid mõistab asjade olemuslikku ühtsust.

Äratundmine ja usaldus, et meiega saab alati juhtuda vaid meie jaoks parim, on sügavama ja teadlikuma elu alguseks. See tähendab, et oleme õppinud vaatama sündmust või õppetundi kui tervikut, lahterdamata teda „õige - vale“ või „hea - halb“ kategooriasse. Seda võiks nimetada „terviklikuks teadmiseks“.

Meil on võimalus areneda või kapselduda. Me kas ehitame müüre loova vaimu ümber  või vabaneme nendest, et järgida oma sisemist struktuuri. Me kas liigume kohtumisele iseenda jumaliku olemusega või  eemaldume ajutiselt, et mõista keskmesse naasmise tähtsust.

Sodiaagimärgi ja planeedi energia mõju

Iga sodiaagimärgi ja planeedi energia mõju meile oleneb alati sellest, millele on keskendunud meie teadvus, kuidas töötab meie energiasüsteem ning kui palju on meis vabastamist vajavaid hirme, tabusid, eitusi, soove, soovimatuid mõtteid ...

Me oleme kas energia meistrid või energia ohvrid. Viimasel juhul me lihtsalt ei mõista veel, et oleme selle sündmuse ise oma ellu tõmmanud ning ta tuli vaid meid õpetama. Sageli kahjuks läbi valu ja kannatuse.

Sünnikaart aitab mõtestada meie teekonda ja väljakutseid. Seda nii Hingest kui  isikusest lähtuvalt. Elu tähendab valikuid, iga hetk on valik! Sinu käsutuses on just praegu energia teatud asjade teostamiseks. Millegi loomiseks. Millegi kogemiseks. Millegi vabaksandmiseks.

On hea teada, kus on hetkel suurimad takistused:

  • Millisel teelõigul sa asud?
  • Kuidas seda läbida?
  • Millest vabaneda?
  • Mis suunas minna?
  • Mida muuta?

 

Elu kulgeb spiraalselt, st kohtame teatud sarnaseid mustreid igal uuel spiraalilringil. Ideele järgneb kogemus, kogemus vajab mõtestamist, siis on vältimatu jagamine ja vabaksandmine. Me vajame kõike, mida kohtame ja kohtame alati seda, mis on meie arenguks parim. Meie suurim takistus on hirm tundmatu ees ja arvamine, et oleme teistest eraldi.

Õpime, et kõik on Üks ja tõmbame pidevalt ligi olukordi, et kohtuksime oma hirmudega, selle osaga oma loomingust, mida ei taha või ei julge omaks tunnistada. Hirm loob lugematul hulgal kõikvõimalikke takistusi. Hirm on pimedus. Ometi on meie olemus valgus. Igaüks meist on valgusolend ja meie käsutuses on hindamatu aaretelaegas, kus on kasutamiseks valmis Tarkus,  Armastus ja Elukogemus.

Meist igaühe ülesanne on olla oma süsteemi kese. Lihvida välja see ainukordne, eriline ja müstiline inimolend, kes manifesteerib jumalikkust ning julgeb võtta vastutuse kogu oma loomingu eest.  See võimaldab meil üha täiuslikumalt osaleda Inimperekonna ühisloomingus.

Kui sul on kahtlusi oma erakordsete annete osas või teelõigu osas mida läbid, saan olla sulle abiks koos Sinu vaimolendiga, kes mind ”tõlketöödes” abistab. Saan sulle vaid meenutada seda, mida sa isegi tead.

 

Astroloogiline konsultatsioon Hinge astroloogiast lähtuvalt

 

Hinnad ja tingimused:

Kohapeal valmiv kaart ja lahtirääkimine: 1h 35€
Pikk ja põhjalik ettevalmistatud  konsultatsioon  
kokkusaamisega: 1,5 h / 50€ .

Skype teel: kestus 30 min/20€ (eelnevalt ettevalmistatud kaardi puhul) 

Konsultatsiooni on soovitav salvestada, siis saab vastuvõtja olla paremini hetkes ja informatsioon voolab vabalt. Salvestusseade peab olema endal.

Kui soovid konsultatsiooni, tee nii:

Saada oma andmed:
- sünniaeg (kuupäev, kuu, aasta)
- sünnikellaaeg 
- sünnikoht 
- nimi, meiliaadress, telefoninumber
 

Võimalik tellida:
- Isiklik sünnikaart
- Sünnikaart + Solaarkaart ( üks aastaring sünnipäevast-sünnipäevani)
- Partnerluskaart (vajalik mõlema partneri kohalolek, alates 50€ tund)
- Lapse ja vanema suhtekaart, et paremini mõista oma lapse vajadusi.

 

 

ANU KALLAVUS

Tel 51 937 997

akallavus@gmail.com

Vastuvõtt aadressil Pärnu mnt 160

    II korrus, kabinet 203A