Registreeru kasutajaks ja ole meie uudistega kursis! Kõigile registreerunutele saadame kord kuus uudiskirja saabuvate loengute ja kehtivate sooduspakkumiste kohta.

E-raamatud

E-raamatud

NB! Hetkel tegeleme e-raamatute koostamisega ja osta neid veel ei saa.

E-raamatute sisuks on tuntud ameerika arstide, professorite, teadlaste jt tervisespetsialistide loengute kokkuvõtted Health Talks’i jt usaldusväärsete korraldajate tasulistelt online konverentsidelt. Health Talks seab lektoritele väga kõrged standardid ning kaasab ainult oma valdkonna tipptegijaid.

Konverentsid on alati pühendatud teatud kindlale terviseteemale, kestavad harilikult 7 päeva ning kokku esineb ca 30-40 lektorit. Meie tööks on kuulata läbi kõik loengud, tõlkida need eesti keelde ja koostada süstematiseeritud kokkuvõtted. Kõik selle nimel, et tuua lugejani kontsentreeritult väärtuslikku informatsiooni. Me ei jäta midagi tähtsat kahe silma vahele ning püüame igati säilitada vahetu inspiratsiooni erilise energeetika.

Ameerikas on naturopaatia ja toitumisravi väga kõrgel tasemel ning nende valdkondade praktiseerimine meist mitme aasta võrra ees. Just konverentsidel kuuleb uuematest teadusuuringutest ja arstide vahetutest kogemustest praktikas.