Registreeru kasutajaks ja ole meie uudistega kursis! Kõigile registreerunutele saadame kord kuus uudiskirja saabuvate loengute ja kehtivate sooduspakkumiste kohta.

Soojendav ja vürtsikas "Käpiku tee"

Tootekood: TV010
Hind:
6,00 €
Kogus: - +

„KÄPIKUTEE“ KOOSTIS
Salvei, nõges, meliss, pune, õun, jõhvikad, maasika- ja vaarikaõielehed, kibuvits, apelsinikoor, kardemon ja mõni tera nelki.

Netokogus 35-40g

„Käpikutee“ on seest soojendav ja lõbusalt vürtsikas talvetee, mida sobib jagada ka sõpradele. Tee pakatab mineraalidest ja vitamiinidest, mis suurendavad
vastu¬panuvõimet, ergutavad väsinud mõistust ja julgustavad vaimseid võimeid.

Käpikutee sobib viirus- ja külmetushaiguste ennetamiseks ning leevendamiseks, kuna on põletikuvastane ja antibakteriaalne. Tee on verd puhastav ja organismi turgutav, tõstab südame ja veresoonte, hingamis- ja teiste elundite toonust, soodustab seedimist ning mõjub rahustavalt.
Soojenda end külmatunde leevenduseks selle teega ja luba lustlikel mõtetel sillutada päeva!

„KÄPIKUTEE“ ENERGEETILINE MÕJU
Käpikutees sisalduvad taimed aitavad kaasa algatusvõimele ja elurõõmule, suurendades tundlikkust ning vastupanuvõimet. Tee ergutab väsinud mõistust ja vaimseid võimeid. Juues seda teed tunned, kuidas mälu paraneb, hirmud kaovad ning kinnisideed vabanevad.

KUIDAS VALMISTADA
Tassitäie tee valmistamiseks lisada 80-90°C veele 1-2 tl teesegu ja lasta tõmmata 10 minutit. 1 l vee korral 10 g teesegu.
Enne igakordset tarvitamist on soovitav teesegu segada, et lusikale satuks kõike droogist.

KUI PALJU JUUA
1-2 tassi päevas soovitavalt kas enne sööki või 30 minutit peale sööki

Maitse järgi juurde lisada ingverit

TAIMED PÄRINEVAD
Taimed on korjatud puhtast Eestimaa loodusest – metsast, välult ja oma aiast, kus ei ole reostust, väetiseid ega muud ebavajalikku. Taimed on korjatud õigel ajal, hea tuju ja päikselise ilmaga. Maarohud on käideldud nõuetekohaselt ja neist on käsitööna valminud pakike teesegu, mis kaalub 35-40g.

Sarnased tooted
Organismi tugevdav "Elujõutee"

„ELUJÕUTEE“ SISALDAB:
Pune, kõrvenõges, nurmenukk, saialill, iisop, meliss, angervaks, salvei, õun

Netokogus 35-40g

Tootekood: TV001
6,00 €
Seedimist soodustav tee "Leiba luusse"

Seedimist soodustav tee "Leiba luusse"

Netokogus 35-40g

Tootekood: TV004
6,00 €
Neeru-, sapi-, põietee "Lennu"

„LENNU TEE KOOSTIS“
Verev kukehari, hobumadar, metsmaasika lehed, linnurohi, petersell, põldosi, raudrohi, nõges, pune, paiseleht, naat ja naistepuna.

Netokogus 35-40g

Tootekood: TV005
6,00 €
Närvisüsteemile hea "Lilleke rohus"

„LILLEKE ROHUS“ KOOSTIS
Salvei, põldosi, lavendel, veiste-südamerohi, naistepuna, punane ristik, kortsleht, hobumadar, pune, e. oregano, meliss.

Netokogus 35-40g

Tootekood: TV007
6,00 €